Klucz Logowanie Aby się zalogować podaj poprawny Login i Hasło. Jeśli nie posiadasz konta prosimy o Zarejestrowanie się. Zapomiałeś hasła? Wyślemy nowe.
Login Hasło Zapamiętaj mnie.

Ostatnio widziani

Shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
Zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się
~siwy3551 DATA: 19-04-2014 16:36
czesc, moze ktos rzucic okiem http://www.assassinscreed.pl/forum/viewthread.php?forum_id=29&thread_id=14877
~TheFallens DATA: 19-04-2014 15:46
Widzę, że Panom łatwo puszczają nerwy. Nie żeby coś, ale w taki sposób prezentujecie bardzo wysoki poziom smiley
^Fifi94 DATA: 19-04-2014 15:22
A ja w końcu zdobyłem się na Apple smiley
~krzysztof333333 DATA: 19-04-2014 14:53
Auron bo nie chce być takim burakiem co jak ktoś go przezwie to od razu foch, MI to nie przeszkadza ale jest to co najmniej dziwne
~MrInsane DATA: 19-04-2014 13:53
http://i.imgur.com/DbmY0yr.jpg no i dostałem, nie spodziewałem się, że dostane ją już a tu zaskoczeniesmiley Czas umieraćsmiley
~Neathis DATA: 19-04-2014 13:52
Ale poprawiliście mi humor, jeju. smiley
~dunio1 DATA: 19-04-2014 13:43
Dobry pomysl fifi smiley
^Fifi94 DATA: 19-04-2014 13:34
Przyda nam się maskotka smiley
^Auron25 DATA: 19-04-2014 13:34
ogółem ja jestem zdania, że trafia swój na swego - jeśli dziołcha wydaje się fajna i leci na frajera, to znaczy, że nie jest warta więcej od niego.
~dunio1 DATA: 19-04-2014 13:30
Hoshi spotles mial na mysli mlode pokolenie smiley

Assassin's Creed: Bloodlines

Assassin's Creed: Project Legacy

Assassin's Creed Desmond

Zobacz Temat

Assassins Creed Center - Centrum Gry | Assassin's Creed 2 | Assassin's Creed 2: Pomoc Techniczna
Strona 1 z 2 1 2 >
~GabryS

Użytkownik

Ostrzeżeń:1
Nie znaleziono punktu wejścia procedury
Dodane dnia 20-07-2010 13:41
Pewnie gdzieś już to było, ale nie wiem, bo jestem nowy na tym forum, a to mój pierwszy post. Mam taki problem: nie dawno miałem format całego komputera. przed formatem mogłem normalnie grać, ale teraz, po zainstalowaniu wyskakuje mi komunikat: Nie znaleziono punktu wejścia procedury StartSavegameSync@Proxy2orbitdll@mg@@QAEXW4TestMode@SamegameStorage@23@PACITestStatusCallback@523@@Z w bibliotece ubiorbtapi_r2.dll. czy coś takiego. Przeszukałem google i nic nie znalazłem - proszę o pomoc.
Dodam jeszcze, że AC II mam oryginalne, system Vista i reinstalowałem z 5 razy. Jeszcze raz proszę o pomoc. Z góry dziękismiley
~konto_usunięte

Użytkownik

RE: Nie znaleziono punktu wejścia procedury
Dodane dnia 20-07-2010 14:13
ubiorbitapi_r2.dll
Problem występuje z Ubisoft Game Launcher. Jesteś za serwerem Proxy?
~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 14:18
Tzn.?smiley A skoro mówimy o Launcherze, to na Splinter Cell'u też mam z nim problemy
~konto_usunięte

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 15:21
Hm... jaki masz internet? I nie chodzi mi o prędkość, tylko o dostawce (Neostrada TP, Netia, etc)
~Phisto

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 15:33
Czemu nie wpisałeś swojego błędu w google tylko musiałeś zaśmiecać nim forum? Eh.. proszę bardzo oto rozwiązanie twojego problemu które znalazłem w GOOGLE koleś napisał tak: "Okazało się, że w katalogu VideoScan znajdował się plik msvcrt.dll (rozmiar jego odpowiadał plikowi pochodzącemu z winXP). Wystarczyło skopiować bibliotekę msvcrt.dll z katalogu C:\windows\system32\ w Viscie (rozmiar trzykrotnie większy) do katalogu programu i już zaczął działać poprawnie. Tutaj mała uwaga - po skopiowaniu pliku msvcrt.dll trzeba było wyłączyć tryb zgodności, który wcześniej próbowałem ustawiać."

~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 15:44
Ponieważ jest to FORUM poświęcone pomocy technicznej, a takowej potrzebowałem i nie uważam tego za zaśmiecanie forum. Co do dostawcy internetu to mam lokalnego dostawcę, jednak przed formatowaniem gra działała poprawnie.
Dzięki ~Phisto, mogę jednak prosić trochę jaśniej?
~Phisto

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 16:16
Po prostu przeczytaj to ze zrozumieniem -.-

~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 20:46
"Do katalogu programu". Program - chodzi o launcher, czy samego AC??
~GrzesiekMp4

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 20:49
Jak nie wiesz gdzie to wklej i tu i tu. Masz dysk 13 GB że walczysz o każdy mb?
~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 22:41
Kurczę, jacy wy ludzie jesteście nie mili na tym forum. Człowiek prychodzi do was o radę, pomoc a wy mu tylko ciśniecie.facepalm
~Phisto

Użytkownik

Dodane dnia 20-07-2010 23:32
Przecież ci pomogłem. Dałem rozwiązanie problemu i jego przyczynę bardziej detaliczny być nie potrafię więc przepraszam. Jeżeli nadal nie rozumiesz mojej odpowiedzi wpisz swój problem w google i zalecam ci znalezienie odpowiedzi w języku który zrozumiesz (mówię to serio bez żadnych złośliwości bo rozumiem że nie każdy pojmuje ciężką terminologię komputerową)

~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 21-07-2010 10:07
Nie zadziałało, poza tym nie znalazłem katalogu videoscan, a tylko video w AC. Btw, gdzie ty znalazłeś ten problem, jak nie mogę.

Dobra w końcu sam znalazłe rozwiązanie: należy sciągnąć bibliotekę ubiorbitapi_r2.dll i podmienić ją z tą znajdującą się w plikach Ubisoft Launcher. oto link do pobrania biblioteki, w razie, gdybo ktoś miał ten problem w przyszłości: http://www.przeklej.pl/plik/ubiorbitapi-r2-dll-001a5hbqn6jo

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. smiley
~Phisto

Użytkownik

Dodane dnia 21-07-2010 10:21
... Na Pewno masz Oryginalną wersję? Bo w google mi wyskakują tematy to teksty pod nimi są w stylu "wersja pobrana z internetu" , "piracka" .. No ale skoro mówisz że oryginał... Spróbuj 2 rzeczy

Usuń AC2 ale zanim zainstalujesz ponownie usuń wszystko co z nim związane, Save'y z gry , Ubi Launchery, pliki w dokumentach wszystko
i wtedy zainstaluj ponownie.
Jak to nie pomoże może spróbuj zgrać zawartość płytki do jakiegoś folderu na dysku i stąd rozpocząć instalację. Jeżeli podczas kopiowania plików z płytki na dysk wystąpi błąd być może to z płytą jest coś nie tak i podczas instalacji przegapia ona jakieś pliki które są niezbędne do następnego uruchomienia gry. A jak nie to skontaktuj się z pomocą techniczną Ubisoft nr telefonu masz podany na 22 stronie w książeczce do gry.

~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 24-07-2010 19:26
Ok, Mogę też pożyczyć płytkę od kolegi, albo zainstalować na drugim kompie i zabrać stamtąd brakujący plik. Gra jest oryginalna, ale przez ten plik, który wstawiłem gra po prostu się uruchamia i nie pyta o pasy itp.

Zainstalowałem AC na innym komputerze i przeniosłem wszystkie pliki Launchera. ZADZIAŁAŁO.
~Phisto

Użytkownik

Dodane dnia 24-07-2010 21:40
Ciesze się że mogłem pomóc. Swoją drogą ciekawe że nie mogłem wygooglować tego problemu dokładnie do AC 2... Może to indywidualny przypadek. Zrób sobie od razu kopię zapasową wszystkiego na jakimś pendrive'ie lub czymś takim żebyś miał na zaś.

~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 25-07-2010 12:29
Tak, ale znowu problem. Dzisiaj włączyłęm grę, i launcher poprosił mnie o hasło (co już mnie zdziwiło, bo klikałem "zapamiętaj mnie"], loguję się, i widzę, że nie zapisały mi się wczorajsze postępysmiley. O co znowu chodzi?
~Phisto

Użytkownik

Dodane dnia 25-07-2010 13:19
To już może (a raczej nawet jest) być problem nie związany z twoim komputerem a przeciążeniem na serwerach UBI tak się po prostu czasem dzieje i trzeba to przeczekać.

~GabryS

Użytkownik

Dodane dnia 25-07-2010 19:16
Myślę, że to jednak kwestia komputera. Na laptopie wszystko działa poprawnie, zainstalowałem Splinter Cell: Conviction, włączam, loguję się, "synchronizacja zapisów gry" włącza się i jest stan sprzed formatu komputera stacjonarnego. Na stacjonarnym mogę tylko włączyć nową grę. Tak więc już zupełnie nie wiem o co chodzi, ani jak rozwiązać ten problem.

Edit: Właśnie się zorientowałem, że reinstalowałem grę, a nie Launchera, a więc zrobiłem to teraz i ruszyło. Mam nadzieję, że już nie czekają mnie żadne niespodzianki. Tak więc dzięki, szczególnie Tobie, ~Phisto.
Peace
~matrix10206

Użytkownik

Dodane dnia 04-02-2011 10:47
Kurczę . sorry ze tak późno piszę ale mam ten sam problem i proszę tylko oto aby ktoś mi wytłumaczył gdzie dokładnie wkleić ten plik ubiorbitapi_r2.dll bo bladego pojęcia nie mam z góry dzięki !
~kogut13

Użytkownik

Dodane dnia 05-02-2011 11:41
witam, ~matrix10206. Plik ubiorbitapi_r2.dll musisz wkleić do folderu Ubisoft/ ubisoft game launcher i zamien z plikiem o tej samej nazwie, Pzdr

witam, ~matrix10206. Plik ubiorbitapi_r2.dll musisz wkleić do folderu Ubisoft/ ubisoft game launcher i zamien z plikiem o tej samej nazwie, Pzdr
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:

Statystyki

• Super Admini Super Administratorów: 4
  • Admini Administratorów: 3
  • Użytkownik Użytkowników: 44737
  • User Najnowszy użytkownik: ~siwy3551
  • Posty Napisanych postów: 122619
  • Licznik Wizyt na stronie: 14488478