Klucz Logowanie Aby się zalogować podaj poprawny Login i Hasło. Jeśli nie posiadasz konta prosimy o Zarejestrowanie się. Zapomiałeś hasła? Wyślemy nowe.
Login Hasło Zapamiętaj mnie.

Ostatnio widziani

Shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
Zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się
~NobodyKnows DATA: 23-07-2014 02:08
http://www.youtube.com/watch?v=vDwRfFVeD5g
~NobodyKnows DATA: 22-07-2014 23:27
Wejdź w ten folder, który sprawia problem i sprawdź, czy nie wyświetla Ci komunikatu, że masz dostęp.
~Tomalszczuk15 DATA: 22-07-2014 23:21
Ma, chyba... jak to sprawdzić?
~NobodyKnows DATA: 22-07-2014 23:12
Tak
~Tomalszczuk15 DATA: 22-07-2014 22:58
@NobodyKnows ja?
~Tomalszczuk15 DATA: 22-07-2014 22:20
http://www.assassinscreed.pl/forum/viewthread.php?forum_id=53&thread_id=15226#152585 tu jest mój temat
~NobodyKnows DATA: 22-07-2014 22:19
Czy Twoje konto komputera ma prawa akceptowania plików?
~6spiderman DATA: 22-07-2014 22:18
Wal, może jakoś pomożemy
~Tomalszczuk15 DATA: 22-07-2014 22:13
Siema, jest tu ktoś kto ogarnia błędy z instalacją AC3?
~oceanswaves DATA: 22-07-2014 21:50
Tak. Witajcie.

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed: Bloodlines

Assassin's Creed: Project Legacy

Assassin's Creed Desmond

Zobacz Temat

Assassins Creed Center - Centrum Gry | Assassin's Creed Brotherhood | Assassin's Creed Brotherhood: Dyskusje Ogólne
Strona 1 z 2 1 2 >
~Dante_Kan

Użytkownik

Ostrzeżeń:1
Dziwactwa Ubi w AC:BH
Dodane dnia 21-09-2011 16:10
Kiedy na początku Brotherhooda Desmond wykonywał Skok Wiary zamurowało mnie.Czemu?
Otóż widzieliśmy jak do tego samego siana 500 lat temu skakał Ezio!Jak dla mnie to spore niedociągnięcie Ubisoftu.To siano powinno już zgnić albo zostać sprzątnięte.
Teraz drugie dziwactwo:
Gdy Desmond miał zebrać artefakty,Miecz Mario był wbity w ziemię na skwerku.
On też był tam 500 lat i nikt się nim nie zainteresował smiley
Co o tym sądzicie?

PS:Jeśli temat był to bardzo przepraszam.

Jestem on-line nawet jak jestem off-line
~MasterGrubaster

Użytkownik

RE: Dziwactwa Ubi w AC:BH
Dodane dnia 21-09-2011 16:35
1 Z tego co wiem dookoła miasta są pola. To rolnik który zostawiał siano za czasów Ezio to tak samo jego praprapra... wnuk zostawia w tym samym miejscu za czasów Desmonda 2 Co do miecza to może miejscowi użyli go jako pomnik upamiętniający śmierć lub miejsce pochówku Maria(jeśli jest coś w AC:BH o tym gdzie spoczą to sorki ale dawno przechodziłem i części rzecz nie pamiętam), ale to tylko moja skromna opinia na ten temat.

~Osto95

Użytkownik

Dodane dnia 21-09-2011 16:51
1.Siana w tym miejscu gdzie skoczył Desmond w renesansowym Monteriggioni nie było (jak było to mnie napiszcie że popełniłem błąd)
2.To jest tylko gra, która nie stawia aż na taki realizm, bo np. dlaczego w Monterigionni w nocy nie ma ani jednego człowieka?

Aktualna seria: Team Fortress 2
~MasterGrubaster

Użytkownik

Dodane dnia 21-09-2011 17:15
Osto95 napisał/a:
1.Siana w tym miejscu gdzie skoczył Desmond w renesansowym Monteriggioni nie było (jak było to mnie napiszcie że popełniłem błąd)
2.To jest tylko gra, która nie stawia aż na taki realizm, bo np. dlaczego w Monterigionni w nocy nie ma ani jednego człowieka?
Przed wykonaniem skoku Desmond widzi Ezia w postaci halucynacji, który oddaje skok wiary, a za jego przykładem idzie Desmond. W mieście nie ma ani jednego człowieka, bo wszyscy normalni ludzie śpią w tym czasie jak Desmond zwiedza Monterigionni.

@NeverPL

Super Administrator

Ostrzeżeń:3
Dodane dnia 21-09-2011 17:32
@up - skoro jest noc, to śpią - czyżby w nocy nie można było zostawić siana na zewnątrz ? ...
@topic - co do miecza.. To tylko gra -.-

~Seinnt47

Użytkownik

Dodane dnia 21-09-2011 18:26
Tak samo można się przyczepić do drewnianych belek albo podestów które mimo wieku 600'etniego trzymają się bardzo dobrze kiedy po nich biegamy,skaczemy itp.smiley

~Dante_Kan

Użytkownik

Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 21-09-2011 19:00
Wiem,wiem to tylko gra.Ale można o tym pogadać?Można smiley

Jestem on-line nawet jak jestem off-line
~jas96

Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2011 13:08
Seinnt47 napisał/a:
Tak samo można się przyczepić do drewnianych belek albo podestów które mimo wieku 600'etniego trzymają się bardzo dobrze kiedy po nich biegamy,skaczemy itp.smiley

Belki miały pewnie więcej niż 600 lat, w AC II Mario mówi że willę zbudował Altaiir, więc pewnie tunel też był jego dziełem.
~Imloth

Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2011 13:42
1- fakt. Jak byłam w Monteriggioni to żadnego siana tam nie widziałam smiley no ale, jakby na to nie patrzeć, willi Auditore też tam nie ma...
2- Jak już ktoś napisał mogli pozostawić to jako coś w rodzaju pomnika pamięci.

~jas96- "Villa Auditore - powstała w 1290 roku(...)". Cytat z AC Wiki, jak więc Altair mógłby zbudować tę willę skoro już nie żył ?

~Jatoskopie

Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2011 14:13
MasterGrubaster napisał/a:
W mieście nie ma ani jednego człowieka, bo wszyscy normalni ludzie śpią w tym czasie jak Desmond zwiedza Monterigionni.

Normalni ludzie... Aha, czyli Desmond jest popie****ony (lub jak kto woli, 'nienormalny' )?

UbiGabe, I love you! : D
~MasterGrubaster

Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2011 14:50
Jatoskopie napisał/a:
MasterGrubaster napisał/a:
W mieście nie ma ani jednego człowieka, bo wszyscy normalni ludzie śpią w tym czasie jak Desmond zwiedza Monterigionni.

Normalni ludzie... Aha, czyli Desmond jest popie****ony (lub jak kto woli, 'nienormalny' )?

Nie chodzi mi o to, że Desmond ma nierówno pod sufitem wręcz przeciwnie. Gdyby Desmond mógł to też pewnie smacznie sobie pochrapał jak reszta, o godzinie 2 w nocy, a jako że robi to co robi to czyni go w pewnym sensie innym.

~ardianoxx

Użytkownik

Ostrzeżeń:2
Dodane dnia 22-09-2011 16:50
jas96 napisał/a:
Seinnt47 napisał/a:

Belki miały pewnie więcej niż 600 lat, w AC II Mario mówi że willę zbudował Altaiir, więc pewnie tunel też był jego dziełem.

Mario nie powiedział, że willę zbudował Altair tylko prapradziadek Ezio czy tam Mario

http://www.youtube.com/user/ardianoadriano
~cinek10

Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2011 17:46
Równie dobrze można się przyczepić do maszyny animus której wykonanie przy obecnej technologii jest niemożliwe.

PSN Gamercards
~kitelman

Użytkownik

Dodane dnia 24-09-2011 08:28
ardianoxx napisał/a:
jas96 napisał/a:
Seinnt47 napisał/a:

Mario nie powiedział, że willę zbudował Altair tylko prapradziadek Ezio czy tam Mario

Boshe, willę zbudował Domenico Auditore.
Czytajcie bazę danych facepalm

~faron222

Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2011 15:27
Jeśli Desmond w Acb miał biały strój to jak to możliwe że Desmond w Acr będzie miał czarny strój jeśli on jest w animusiesmiley

~Osto95

Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2011 15:32
@faron222 Desmond w AC:R znajduje się we własnej podświadomości.

Aktualna seria: Team Fortress 2
~ardianoxx

Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2011 15:38
szkoda, że w brotherhood na palcu Ezio zabrakło też znaku asasynów, który w części drugiej został wypalony podczas zaprzysiężenia na wieży

http://www.youtube.com/user/ardianoadriano
~Assasins Creed Fan

Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2011 17:19
Macie ludzie niezłe kompleksy XD

Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Assasins Creed Fan
~Agresor

Użytkownik

Dodane dnia 17-12-2011 06:17
Nie wiem czy ktoś to już pisał ale dla mnie największymi dziwactwami jest wpychanie na siłę w misjach debilnych wymagań nie precyzujących dlaczego mamy wykonać to tak a nie inaczej. Jak np. była jakaś misja i aby zaliczyć ją z synchronizacją na 100% to nie wolno było wtedy pływać.
Wkó..a mnie coś takiego. Nie wiem jak Revelations ale widzę że z każdą częścią Assassins z chodzi na psy. Jedynka mimo monotonni często występującej była bardzo dopracowana. Nie ważne jak ważne aby zabić cel a jak to zrobisz to Twoja brocha a tutaj jak dla mnie prawie zero swobody. Bo po co stosy broni i pancerzy skoro można by je Ezio w du..ę wsadzić.
Ogólnie jak dla mnie Assassins stracił klimat zaraz jak część druga wyszła i to nie dla tego że gram Eziem a nie Altairem tylko dlatego że widać że UBI nie trzymał się założeń z jedynki.
~makmakpl

Użytkownik

Dodane dnia 17-12-2011 09:41
Assassin's Creed z założenia miałbyć symulatorem cichego zabójcy, a wyszło jak wyszło :-)
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:

Statystyki

• Super Admini Super Administratorów: 4
  • Admini Administratorów: 4
  • Użytkownik Użytkowników: 45387
  • User Najnowszy użytkownik: ~LKamil
  • Posty Napisanych postów: 123432
  • Licznik Wizyt na stronie: 15325349