Klucz Logowanie Aby się zalogować podaj poprawny Login i Hasło. Jeśli nie posiadasz konta prosimy o Zarejestrowanie się. Zapomiałeś hasła? Wyślemy nowe.
Login Hasło Zapamiętaj mnie.

Ostatnio widziani

Shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
Zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się
^Fifi94 DATA: 29-07-2014 22:19
Jest 22.19 i 26 stopni ._.
^Auron DATA: 29-07-2014 19:30
smiley
~AdamSavagePL DATA: 29-07-2014 19:20
No to przepraszam smiley
^Auron DATA: 29-07-2014 19:19
Pewnie, że żartem. smiley
~kamill2001 DATA: 29-07-2014 18:10
Nie pomyślałem, nie miałem takich intencji @spotles smiley Auron był online jak to pisałem i liczyłem że mi odpisze od razu. Napisałem do niego już na PW. Dzięki smiley
~AdamSavagePL DATA: 29-07-2014 18:07
Auron, mi chodziło tylko o to, że w moim stwierdzeniu nie było krzty pochlebstwa, dlatego twoje stwierdzenie o schlebianiu mnie lekko uraziło. Jeżeli napisałeś tamto żartem to przepraszam.
@spotles DATA: 29-07-2014 18:04
Choć w sumie to już tak jakbyś złożył ofertę sprzedaży xD
@spotles DATA: 29-07-2014 18:03
Pytaj kogoś z administracji ^^
~kamill2001 DATA: 29-07-2014 17:49
Panowie/Panie, chciałem sprzedać kod do AC3 na Uplay, w regulaminie jest że trzeba zapytać administracji, kogo konkretnie mam zapytać, może Ciebie Auron? Nie gram w gry, a dostałem gratis do laptopa,
^Auron DATA: 29-07-2014 17:20
Fallens się nie przyczepił. Ty jak zwykle musisz.

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed: Bloodlines

Assassin's Creed: Project Legacy

Assassin's Creed Desmond

Zobacz Temat

Assassins Creed Center - Centrum Gry | Assassin's Creed 3 | Assassin's Creed III Problemy z misjami (Zawiera spoilery)
~Gramatik29

Użytkownik

Ostrzeżeń:2
AC 3 Save
Dodane dnia 26-11-2012 15:23
Witam.
Mam do Was prośbę mianowicie : Czy może mi ktoś zapodać save go gry Ac3 po 8 sekwencji ? Może być nawet już po zakończeniu gry, tak abym sobie łaził po świecie i zadania wykonywał.
Czemu Was o to proszę ?
Dlatego, że dziś grzebałem w plikach na komputerze i przez przypadek usunąłem sobie save do tej gry, a od nowa zaczynać mi się nie chcę smiley
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

,,Żyj według zasad''
~Gramatik29

Użytkownik

RE: AC 3 Save
Dodane dnia 26-11-2012 17:37
Zależy.
Mi się na komputerze zapisały jak widać i teraz mam problem, bo od nowa zaczynać mi się nie chce, a na internecie NIGDZIE nie ma żadnego save po 8 sekwencji lub po ukończeniu gry.

,,Żyj według zasad''
~Gramatik29

Użytkownik

Dodane dnia 26-11-2012 18:11
W takim razie czemu Ty nie udostępnisz mi save ^^ ???
Możesz mi wierzyć lub nie, ale nie mam tyle czasu aby odrobić drugi raz to co straciłem to po 1.
Po 2. Nie chce mi się od nowa grać ojcem Connora itd.
Może być nawet save z 6/7 sekwencją, mi to nie przeszkadza.

,,Żyj według zasad''
~Gramatik29

Użytkownik

Dodane dnia 26-11-2012 18:31
Zobacz w folderze Ubisoft Game Launcher

,,Żyj według zasad''
~Farcik

Użytkownik

Dodane dnia 30-12-2012 00:18
Może ktoś umieścić tego save'a chocby na chomikuj lub filefroncie? Mam takze ten sam problem.. Ogromna prosba wciepnie to ktos na neta? Bez zbednych komentarzy?facepalmsmiley
~roomek

Użytkownik

Dodane dnia 30-12-2012 00:25
~Auron25 poszukaj save w Dysk systemowy:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\ciąg znaków\54
~zetkaiii

Użytkownik

Dodane dnia 30-12-2012 23:51
Czy posiada ktoś save 100%? Jeśli tak to prosiłbym o wstawienie na jakiś serwer. Jeśli ktoś ma takiego save ale nie wie gdzie go znaleźć to podaje wszystkie katalogi save'ów.
I. Po pierwsze, by pojawiły wam się save'y na dysku, to trzeba wyłączyć synchronizacje save'ów w chmurze.
II. Katalogi z save'ami:
1. Oryginalna gra lub crack Uplay:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\nazwa_profilu_Uplay(dziwny ciąg znaków)\54
2. Crack Skidrow:
C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage\c2tpZHJvdw==\54
3. Crack Reloaded:
C:\ProgramData\Orbit\54
4. Crack Theta:
C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Theta\Orbit\54

Z góry dziękuję

EDIT:
Naprawdę nikt nie posiada save 100% ze misjami zrobionymi na maksa i znajdźkami?
Sam mam 92%, ale dobrnięcie do 100 jest trochę ciężkie...
~Sscare

Użytkownik

Dodane dnia 03-01-2013 22:10
Problem z save z AC III jest jeszcze jedne sposob zapisu plikow w wersji Theta a Skidrow rozni sie owszem w obu sa dwa pliki ale innaczej sa nazwane w jednym przypadku to sa dwa pliki save np 1 a w wersji skidrow mamy plik save i plik metadata. Wystepuje niezgodnosc w save miedzy tymi dowama wersjami ma ktos pomysł co z tym zrobić ?
~zetkaiii

Użytkownik

Dodane dnia 03-01-2013 22:43
Oczywiście jest na to bardzo prosty sposób. Wystarczy pobrać AC3SaveGameToolFinalbyBrucie i tam w bardzo łatwy sposób można dopasować dowolnego save do dowolnej wersji gry.

Problem z save'ami w ACIII jest dużo bardziej złożony. Otóż każda wersja gry(obecnie mamy ich 5: oryginał, crack Uplay, Skidrow, Reloaded, Theta) ma swój własny sposób zapisu. O ile w każdej kopii gry z crackiem Reloaded i Theta ta wersja jest taka sama(tzn. jeśli pobrałeś z internetu save z wersji Reloaded i ty masz wersje Reloaded to będzie działał), to już pozostałe 3 wersje kodują pliki za pomocą nazwy profili Uplay(tzn. jeśli pobrałeś save z Internetu z oryginalnej gry to do Twojej również oryginalnej nie będzie pasował-znany wszystkim napis, że "plik zapisu jest uszkodzony"smiley. Wszystkie te problemy można jednak rozwiązać za pomocą programu AC3SaveGameToolFinalbyBrucie.

Jakby ktoś sobie nie mógł poradzić to chętnie służę pomocą na PW lub w temacie.
~gumiss12

Użytkownik

Dodane dnia 04-01-2013 15:17
ukończyłem grę, mało zadań pobocznych zrobiłem, mogę save udostępnić, tylko powiedzcie mi w jakim katalogu się znajdują, nie chce mi się szukać - to wam zależy, więc podacie katalog, ja podam pliki

~zetkaiii

Użytkownik

Dodane dnia 04-01-2013 15:46
@gumiss12

zetkaiii napisał/a:
Wszystkie katalogi save'ów.
I. Po pierwsze, by pojawiły wam się save'y na dysku, to trzeba wyłączyć synchronizacje save'ów w chmurze.
II. Katalogi z save'ami:
1. Oryginalna gra lub crack Uplay:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\nazwa_profilu_Uplay(dziwny ciąg znaków)\54
2. Crack Skidrow:
C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage\c2tpZHJvdw==\54
3. Crack Reloaded:
C:\ProgramData\Orbit\54
4. Crack Theta:
C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Theta\Orbit\54
~Sscare

Użytkownik

Dodane dnia 05-01-2013 00:04
zetkaiii napisał/a:
Oczywiście jest na to bardzo prosty sposób. Wystarczy pobrać AC3SaveGameToolFinalbyBrucie i tam w bardzo łatwy sposób można dopasować dowolnego save do dowolnej wersji gry.

Problem z save'ami w ACIII jest dużo bardziej złożony. Otóż każda wersja gry(obecnie mamy ich 5: oryginał, crack Uplay, Skidrow, Reloaded, Theta) ma swój własny sposób zapisu. O ile w każdej kopii gry z crackiem Reloaded i Theta ta wersja jest taka sama(tzn. jeśli pobrałeś z internetu save z wersji Reloaded i ty masz wersje Reloaded to będzie działał), to już pozostałe 3 wersje kodują pliki za pomocą nazwy profili Uplay(tzn. jeśli pobrałeś save z Internetu z oryginalnej gry to do Twojej również oryginalnej nie będzie pasował-znany wszystkim napis, że "plik zapisu jest uszkodzony"smiley. Wszystkie te problemy można jednak rozwiązać za pomocą programu AC3SaveGameToolFinalbyBrucie.

Jakby ktoś sobie nie mógł poradzić to chętnie służę pomocą na PW lub w temacie.

Dzieki Man, pomoglo smiley
~gumiss12

Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2013 18:37
w razie co, http://speedy.sh/EPhZA/54.rar

~Dawid200pl

Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2013 18:46
A można prosić o link do programu AC3SaveGameToolFinalbyBrucie BARDZO PROSZĘ

A można prosić o link do programu AC3SaveGameToolFinalbyBrucie BARDZO PROSZĘ
~hancer

Użytkownik

Dodane dnia 09-01-2013 18:00
Ja miałem od Theta, i nie chce mi na originale ruszyć Save, mam ten program i opis na stronie http://forum.zakon-ac.info/viewtopic.php?p=90934. Dalej jest uszkodzony plik zapisu
~czarny

Użytkownik

Dodane dnia 10-04-2013 10:16
temat trochę odgrzewany będzie ale jest szansa że komuś się przydadzą moje wypociny
jest sposób na ponowną rozrywkę na własnych save'ach od aczkolwiek nie jestem pewien czy na każdej wersji działa, otóż kiedy wejdziemy do folderu z save'ami, należy znaleźć plik ostatnio modyfikowany następnie go wyciąć albo usunąć, następnie wchodzimy do pliku saves.ini (najlepiej otwierajcie go za pomocą notatnika) i szukamy tam naszego pliku i usuwamy wiersz w którym o nim mowa. zapisujemy, odpalamy grę i po włączeniu powinniśmy być chwile wcześniej jeśli chodzi o postęp w grze, tzn poprzedni zapis stanu gry, jeżeli ktoś boi się że skrzaczy wystarczy zrobić back up.
~Ezio Auditore1984

Użytkownik

Dodane dnia 22-09-2013 17:35
Witam wszystkich,
Temat pojawił się już parę razy, ale jakoś nie mogę sobie poradzić, więc byłbym zobowiązany za pomoc smiley
Mam oryginalny AC3 (po kilku aktualizacjach online). Co do zasady grałem offline, więc postępy gry nie zapisały się w chmurze. Doszedłem do ok. 90% (sekwencja 11) i save'y znikły.

Sciągnąłem pakiet Assassins Creed III DLC Unlocker Pack Decrypt Tool-Brucie, w którym są jakieś save'y dla wersji Uplay (rozumiem, że to ona mnie interesuje). Ściągnąłem jeszcze osobno AC3SaveGameToolFinalByBrucie. Niestety samodzielne próby uratowania sytuacji spełzły na niczym (ciągle przy włączaniu AC3 offline i jako administrator).

Czy mógłby ktoś napisać po kolei, jak krowie na rowie, co zrobić, żeby załadować save'y pozwalające na zagranie 11 sekwencji, na bazie wspomnianych plików / programu / wersji Uplay AC3?

Dzięki z góry!
Skocz do Forum:

Statystyki

• Super Admini Super Administratorów: 4
  • Admini Administratorów: 4
  • Użytkownik Użytkowników: 45422
  • User Najnowszy użytkownik: ~muszx
  • Posty Napisanych postów: 123587
  • Licznik Wizyt na stronie: 15392240